11.jpg21.jpg31.jpg32.jpg41.JPG51.JPG950x284_Baner_Olszewo-Borki_11.png

Choinka Noworoczna w SP w Przystani

W zimowe i zaśnieżone sobotnie popołudnie 1 lutego 2014r. o godz. 16.00 rozpoczął się tak długo oczekiwany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Przystani bal karnawałowy, tym razem pod hasłem „Tańcem przez świat”. Tego dnia sala przedszkolna i korytarz zamieniły się w podwodną krainę, pełną wróżek, czarodziejów, kowbojów, rycerzy, księżniczek i wielu innych bohaterów z bajek.

Był tu nawet przystojny Zorro, superszybki Batman oraz niezbyt wysoki – ale bardzo silny Kapitan Ameryka. Dzięki przebraniom uczniów i kolorowemu wystrojowi sala balowa przypominała bajkowy świat.

Zabawę poprowadził pedagog rewalidacji - Jacek Albert Radziszewski, prowadzący naukę tańca towarzyskiego i dyskotekowego w Centrum Rewalidacji Tanecznej w Warszawie. Uroczystoć rozpoczęła się walcem wiedeńskim. Następnie przyszła kolej na zabawy taneczne i konkursy wiedzy o tańcu. Dzieci oraz chętni rodzice świetnie się bawili zarówno przy dyskotekowych rytmach disco, jak również przytupywali do tradycyjnych tańców, takich jak polka lub krakowiak. Dzięki poczęstunkowi przygotowanemu w szkole uczniowie czerpali siły do dalszej zabawy. Jednak wszystko co dobre, niestety szybko się kończy. Bal zakończył się spotkaniem z Mikołajem, który w zamian za wierszyk lub piosenkę, obdarowywał dzieci upominkami.

Tak, dzień ten był naprawdę udany i niezwykły. Z pewnością pozostanie w naszej pamięci na długo. Taki bal powinien być w każdym karnawale.

Copyright - All Rights Reserved
Urzad Gminy Olszewo-Borki
ul. Wl. Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo - Borki, tel: (29) 761-31-07

Poprawny CSS!

Poprawny CSS!