11.jpg21.jpg31.jpg32.jpg41.JPG51.JPG

Ruszają inwestycje gazowe

Polska Spółka Gazownictwa rozpoczyna proces inwestycyjny budowy gazociągów średniego ciśnienia w Antoniach, Kordowie, Nowej Wsi i Zabrodziu. Spotkanie w tej sprawie z udziałem dyrektora mazowieckiego spółki Roberta Kwiatkowskiego, kierownika Rejonu Dystrybucji Gazu w Ostrołęce iż. Zdzisława Achcińskiego i wójt Anety Larent odbyło się 4 kwietnia w Urzędzie Gminy.

Pani wójt zapoznała dyrektora Kwiatkowskiego z istotnymi potrzebami w zakresie budowy instalacji gazowych na obszarze gminy, zadeklarowała jednocześnie wsparcie urzędu w procesie inwestycyjnym. Omawiano też zaawansowanie rozpoczętych przez PSG procedur przetargowych. Jak poinformował dyr. Kwiatkowski, wyłoniono już projektantów dla instalacji w Zabrodziu i Kordowie, procedury dla Antoń i Nowej Wsi będą kontynuowane w najbliższym czasie. Zapewniał też, że spółce zależy na wykonaniu prac budowlanych w jak najszybszym terminie.

Ponieważ oczekiwania mieszkańców i złożone wnioski o wybudowanie sieci gazowej obejmują większy zakres, obie strony umówiły się na kolejne spotkanie na początku maja.

O ustaleniach z tych rozmów będziemy informować na stronie internetowej gminy.

 

 

 

Copyright - All Rights Reserved
Urzad Gminy Olszewo-Borki
ul. Wl. Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo - Borki, tel: (29) 761-31-07

Poprawny CSS!

Poprawny CSS!