11.jpg21.jpg31.jpg32.jpg41.JPG51.JPG

IX Otwarty Turniej Plażowej Piłki Siatkowej – Droga do Mistrzostwa za nami

W tegorocznych rozgrywkach siatkówki plażowej dominowali: Białostocki Basket (kategoria męska zawodowa), przasnyszanie (kategoria męska amatorska) i P&M (kategoria żeńska). Jak co roku turniej cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Do Ostrołęki przyjechali siatkarze plażowi z różnych zakątków Polskie m.in. Międzyrzeca Podlaskiego, Wołomina, Siedlec, Białegostoku, Nowego Dworu, Barczewa i innych.

Tym razem żeńskie duety plażowe zainaugurowały rozgrywki na piasku tuż po godzinie 9.00. Niespełna godzinę później wystartowała kategoria męska amatorska, a o godzinie 12.30 męska zawodowa.

Galeria zdjęć

Zmaganiom, które rozgrywane były w niezwykłym tempie, towarzyszył skwar lejący się z nieba.  Sytuacja ta cieszyła zawodniczki i zawodników, którzy mogli napawać się promieniami słonecznymi.  

Organizatorem imprezy był SPS Volley Ostrołęka, a partnerem gmina Olszewo-Borki .

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

Kategoria żeńska

I miejsce – P&M (Paulina Niedźwiecka, Michalina Liszewska) – Dzbenin/Ostrołęka,

II miejsce – Las Palmas (Natalia Ossowska, Karolina Kośka) – Ostrołęka,

III miejsce – Dream Team (Karolina Majk, Izabela Jędrzejczyk) – Ostrołęka,

IV – miejsce – K&G (Klaudia Niedźwiecka, Gabrysia Lędzioszek) – Dzbenin/Ostrołęka,

V miejsce – Siatkary (Kamila Kolanowska, Klaudia Waśkiewicz) – Ostrołęka.

 

Kategoria męska amatorska

I miejsce – Przasnyszanie (Mateusz Pietrzak, Kamil Kozakowski) – Przasnysz,

II miejsce – Zawodowi amatorzy (Arkadiusz Idzikowski, Jarosław Niedźwiecki) – Ostrołęka/Dzbenin,

III miejsce – Hajnówka (Artur Onopryjuk, Mateusz Dawidziuk) – Hajnówka,

IV miejsce – Urban i Suchy (Łukasz Suchecki, Artur Urbanowski) – Ostrołęka/Wąsewo,

V miejsce – IZI PIZI (Rafał Krejszeff, Przemek Bałdyga) – Ostrołęka,

VI miejsce – Gramy na raz (Wiesław Idzikowski, Mariusz Łuba) – Ostrołęka,

VII miejsce – Kardynałowie (Dawid Kot, Maciej Osłowski) – Różan/Dyszobaba

VIII miejsce – Koper Dandiego (Igor Wiśniewski, Maciej Jaskólski) – Ostrołęka,

IX miejsce – Zryw Jedwabno (Marek Piórkowski, Artur Bączek) – Nowy Dwór/Jedwabno,

X miejsce – Cześki (Robert Michał Malinowski, Mateusz Krejszeff) – Ostrołęka,

XI miejsce – Lecim Pędzim (Jakub Augustyniak, Sebastian Orzechowski) – Ostrołęka,

XII – miejsce – Ćwiki (Grzegorz Brzozowski, Sebastian Dąbrowski) – Ostrołęka,

XIII miejsce – Dwie dychy w plecy (Jacek Grabowski, Łukasz Dmochowski) – Rzekuń,

XIV miejsce – Brothers of Destruction (Łukasz Bodytka, Marcin Zięba) – Lipianka/Ostrołęka,

XV miejsce – Si Cala (Filip Kozłowski, Marcin Jastrzębski) – Ostrołęka,

XVI miejsce – Ciapciaki (Radosław Surowik, Michał Mikulak) – Ostrołęka.

 

Kategoria męska zawodowa

I miejsce –  Białostocki Basket (Jakub Groblewski, Krzysztof Zaniewski) Białystok/Sokółka,

II miejsce – Ci drudzy (Dominik Zalewski, Patryk Szwaradzki) – Ostrołęka/Barczewo,

III miejsce – Wierni  Daenerys Targaryen (Kamil Krajewski, Bartosz Dąbrowski) – Ostrołęka,

IV miejsce –  High Tower (Adam Szymboski, Hubert Heronimek)  – Maków Mazowiecki,

V miejsce – Siedlce (Konrad Małek, Mateusz Ogrodniczuk) – Siedlce,

VI miejsce – B&M (Bartosz Małkowski, Michał Zalewski) – Ostrołęka,

VII miejsce – Nie z tego świata (Paweł Murzyn, Damian Kwiatkowski) – Olszewo-Borki/Ostrołęka,

VIII miejsce – Pułtusk (Daniel Kęsak, Patryk Bartczak) – Pułtusk,

IX miejsce – Wołomin (Piotr Milewski, Przemysław Zakrzewski) – Wołomin,

X miejsce – Fenerbahce (Patryk Brzostek, Grzegorz Kowalczyk) – Olszewo Borki/Międzyrzec Podlaski.

 

SPS VOLLEY Ostrołęka
www.volley.ostroleka.pl
Copyright - All Rights Reserved
Urzad Gminy Olszewo-Borki
ul. Wl. Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo - Borki, tel: (29) 761-31-07

Poprawny CSS!

Poprawny CSS!