11.jpg21.jpg31.jpg32.jpg41.JPG51.JPG950x284_Baner_Olszewo-Borki_11.png

Wsparcie dla Seniorów

W okresie pandemii kiedy to działalność Dziennego Domu „Senior+" została zawieszona pomoc i wsparcie naszym Seniorom odbywa się w sposób zdalny. Staramy się na bieżąco reagować na potrzeby podopiecznych. Od poniedziałku do piątku do Seniorów jest dowożony ciepły posiłek.


Przygotowujemy materiały dydaktyczne, w których nie brakuje ćwiczeń na pamięć, uwagę i koncentrację. Materiały są dostarczane systematycznie , ponieważ tylko systematyczna praca daje pozytywne efekty. Przekazujemy również materiały do terapii zajęciowej . Seniorzy otrzymują przygotowane zestawy oraz instruktaż krok po kroku , według którego wykonują prace manualne. Wypożyczamy raz w tygodniu bieżącą prasę z biblioteki , którą również dostarczamy naszym Seniorom. Został umożliwiony kontakt zdalny(telefoniczny) z psychologiem jeden raz w tygodniu o określonej godzinie. Kontaktujemy się z Seniorami , deklarując chęć pomocy w załatwieniu drobnych spraw w postaci zakupów artykułów spożywczych , higienicznych, leków itp. z którego Seniorzy niejednokrotnie korzystają. Realizując codzienne działania w trakcie zawieszenia działalności stacjonarnej zachowujemy bezpieczne i zdrowe zasady.

praca zdalna.jpgpraca zdalna 2.jpgpraca zdalna 3.jpgpraca zdalna 4.jpgpraca zdalna 5.jpgpraca zdalna 6.jpgpraca zdalna 7.jpgpraca zdalna 8.jpgpraca zdalna 9.jpg

Copyright - All Rights Reserved
Urzad Gminy Olszewo-Borki
ul. Wl. Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo - Borki, tel: (29) 761-31-07

Poprawny CSS!

Poprawny CSS!