11.jpg21.jpg31.jpg32.jpg41.JPG51.JPG950x284_Baner_Olszewo-Borki_11.png

Święta tuż tuż...

Świąteczny nastrój zawitał do Dziennego Domu „Senior+". Nasi Seniorzy rzetelnie pracowali w swoich domach, wykonując świąteczne elementy ozdobne. To doskonały pomysł na długie grudniowe wieczory. Używając farb akrylowych malowali na śnieżnobiały kolor gałązki brzozy, które zostały przekazane do Dziennego Domu „Senior+" i wykorzystane do tworzenia świątecznych kompozycji.

Z przygotowanej wcześniej masy porcelanowej wykonywali piękne lśniące gwiazdki, reniferki, choinki, dzwonki, itd. ,wykorzystując do każdego elementu własną inwencję twórczą. Panie tworzyły bombki, których bazą była kula styropianowa. Przy użyciu różnobarwnych cekinów i szpileczek powstały piękne błyszczące ozdoby , które zawisły na choince w holu głównym naszego domu.

Wszystkie świąteczne prace manualne wykonywane były według instruktażu przygotowanego przez pracowników i dostarczonego wraz z materiałami w ramach terapii zajęciowej zdalnej. Wykorzystując pomysły, które były podsuwane Seniorom szczególnie panie zadbały o świąteczny wystrój swoich domów tworząc podobne elementy ozdobne.

Realizując zadania pracy zdalnej podczas pandemii spotykamy się z ogromem wdzięczności, który wyrażają nasi podopieczni. Jak sami mówią : „mają wypełniony czas wolny ...", „nie czują się osamotnieni i zapomniani w tym trudnym czasie ...", „jest ktoś kto o nich myśli, wspomina, rozmawia ..."

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg

Copyright - All Rights Reserved
Urzad Gminy Olszewo-Borki
ul. Wl. Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo - Borki, tel: (29) 761-31-07

Poprawny CSS!

Poprawny CSS!