11.jpg21.jpg31.jpg32.jpg41.JPG51.JPG950x284_Baner_Olszewo-Borki_11.png

Dzienny Dom "Senior+" - kalendarium wydarzeń w marcu 2021 roku

Miesiąc marzec obfitował w wiele różnych zdarzeń. Wykonano dekoracje stołów w stołówce DD"S+". Na potrzeby Urzędu Gminy wykonaliśmy kartki wielkanocne. W ramach zdalnej terapii zajęciowej nasi seniorzy wykonali gałązki forsycji, które zostały wykorzystane do świątecznej dekoracji DD"S+". Krążące przepiśniki zostały wzbogacone o świąteczne przepisy kulinarne. Ponadto dbając o pamięć i koncentrację naszych seniorów dostarczyliśmy materiały służące do treningu mózgu typu: „Główka pracuje", „Zagadki z przymrożeniem oka".


Marcowi jubilaci zgodnie z naszą tradycją zostali obdarowani kartkami z życzeniami urodzinowymi.

Mając na względzie tradycję Wielkanocną zadbaliśmy by w święcące naszych seniorów nie zabrakło gałązek borówki.

Zaprzyjaźnione z DD"S+" dzieci z Towarzystwa Przyjaciół Dzieci obdarowały seniorów oraz pracowników kartkami z życzeniami Wielkanocnymi, które wykonały własnoręcznie.

W imieniu seniorów wykonano jajka Wielkanocne, które zostały dołączone do życzeń świątecznych dla przedstawicieli jednostki organizacyjnej DD"S+" jaką jest Urząd Gminy w Olszewie-Borkach.

Wykonano świąteczne upominki dla naszych seniorów.
Wyprawa do seniorów z życzeniami świątecznymi.

Chcemy serdecznie podziękować zaprzyjaźnionym instytucjom za pamięć i wspaniałe życzenia Wielkanocne.

Szanowni Państwo,
Na Święta Zmartwychwstania Pańskiego składamy serdeczne życzenia zdrowia i pokoju. Niech tegoroczna Wielkanoc – obchodzona w cieniu epidemii – będzie mimo wszystko piękna, radosna i rodzinna, a Zmartwychwstały Chrystus przyniesie wiarę, że nadejdzie czas zwycięstwa dobra nad złem

życzą
Seniorzy oraz
Pracownicy Dziennego Domu „Senior+" w Olszewie-Borkach

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpg12,.jpg13.jpg14,.jpg15.jpg16.jpg17,.jpg18.jpg19.jpg20..jpg21..jpg22..jpg23..jpg

 

Copyright - All Rights Reserved
Urzad Gminy Olszewo-Borki
ul. Wl. Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo - Borki, tel: (29) 761-31-07

Poprawny CSS!

Poprawny CSS!